Europejski Dzień Sportu i Zdrowia

W dniu 24 czerwca odbył  się Europejski Dzień Zdrowia i Sportu  w ramach programu Comenius. W pierwszej części, przy słonecznej pogodzie,  odbył się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacjami klas pierwszych i drugich. Na boisku "Orlik" po wyrównanej, ambitnej i zaciętej walce zwyciężyli pierwszoklasiści 7 : 3. Gra toczona była w przyjemnej atmosferze i  rywalizacji w duchu fair play. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar. Gratulujemy reprezentacji kasy 1b i 1a.
W części drugiej  Dnia Sportu w budynku szkoły miał miejsce turniej tenisa stołowego. Startowało 10 najlepszych tenisistów naszej szkoły. Zwyciężył Szerf Szymon, drugi był Kubacki Dawid a trzecie miejsce wywalczył Michał Basa.
Po zawodach w tenisie odbył się konkurs golfowy. W rywalizacji na matach golfowych najlepszy okazał się Ryś Adrian, drugie miejsce wycelował  Basa Michała Bas a trzecie Jarzębiński Marek.
Na zakończenie zawodów odbył się indywidualny konkurs gry w pétanque (boccia, boules). Najdokładniej  rzucał Kubacki Dawid, tuż za nim na drugim miejscu uplasował się Ryś Adrian a trzeci był Jarzębiński Marek.
Wszyscy uczestniczący  w imprezie uczniowie i spędzić miło czas na świeżym powietrzu dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Europejskiego Dnia Zdrowia i Sportu!