European Day of Languages

26 września 2001 roku po raz pierwszy został zorganizowany Europejski Dzień Języków. Miał on na celu zachęcić Europejczyków do nauki i zainteresowania kulturą innych krajów.

Ta tradycja obecna jest też w naszej szkole i jak co roku zorganizowaliśmy integracyjną zabawę która przypadła na 30.09.2019. Tym razem skupiliśmy się na klasach pierwszych, które z pomocą starszych kolegów sprawdzały swoją wiedzę w konkursie stylizowanym na telewizyjnych „Milionerów”. Uczniowie szkolili swoje umiejętności językowe zdobywane w naszej szkole- pojawiły się pytania dotyczące Anglii, Hiszpanii, Francji oraz Niemiec.

Dziękujemy Konradowi Koźbiałowi, który zaprezentował nam swoje niebywałe umiejętności muzyczne i aktorskie.

Podziękowania kierujemy również do prowadzących, bez których ta fantastyczna zabawa nie mogłaby się odbyć.

                                                                     Uczniowie klasy 1a