Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Zaproszenie do udziału w konkursie Galileo

Zdjęcie do artykułu

Serdecznie zapraszamy uczniów naszego liceum do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursów z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, matematyki, chemii, biologii i geografii.

Materiał zawarty w testach uwzględnia wymagania określone w podstawie programowej. To swoiste sprawdzenie swojej wiedzy.

 Testy konkursowe będą testami jednokrotnego wyboru i odbędą się w dniach

4 marca do 8 marca 2024r. w szkole na podstawie materiałów przygotowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej. Szczegółowy harmonogram zostanie podany po feriach.

Zgłoszenia do konkursów przedmiotowych wraz z opłatą (15zł.) przyjmują nauczyciele danego przedmiotu konkursowego tylko do 08-02-2024 r.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania,. Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają dyplomy laureata i wyróżnienia oraz nagrody książkowe.

Konkurs Galileo jest konkursem płatnym. Jego koszt wynosi 15 złotych. Organizator informuje, że zebrane pieniądze przeznacza na nagrody oraz organizację konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu Galileo znajdują się na stronie ces.edu.plRegulaminie oraz Instrukcji. Tam też pod linkiem Archiwum znajdują się zadania z poprzednich lat wraz z kluczami rozwiązań.

Ważne daty:

Termin publikacji kluczy odpowiedzi w archiwum testów: 18-03-2024 r.

Termin przekazania wyników konkursów: 06-05-2024 r.

Koordynatorką konkursu w szkole jest Pani Teresa Chmiest