Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Wszystko ma swój początek i koniec

Zdjęcie z galerii Wszystko ma swój początek i koniec

W piątek 29 kwietnia 2022 roku, absolwenci klasy 3A oraz 3B po raz ostatni weszli do tej szkoły jako uczniowie, a wyszli z niej wraz ze świadectwami ukończenia kolejnego etapu edukacji. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego mogliśmy usłyszeć kilka miłych i wartościowych słów od Pani Dyrektor, Alicji Milczarek, która wręczyła nagrody oraz wyróżnienia dla najlepszych uczniów. Na jej ręce, przedstawiciel Rady Rodziców, Pan Piotr Skołuba, złożył kwiaty oraz podziękowania Gronu Pedagogicznemu za cały trud włożonej pracy. Tegoroczni absolwenci również zabrali głos, dziękując wszystkim, którzy na co dzień przyczyniają się do funkcjonowania i działania naszej szkoły. Nagrodę Starosty Krakowskiego dla najlepszego absolwenta otrzymała Natalia Mączka. Całuroczystość została przygotowana przez klasę 2B wraz z wychowawcą, Panią Justyną Zarusińską. Mieliśmy również okazję usłyszeć występ naszego szkolnego zespołu, w skład którego wchodzi: Pan Marcin Drożdż, Laura Warmińska, Duszan Młynarczyk oraz Piotr Taborski.

 Już od kilku lat w naszym liceum na zakończenie szkoły rozdawane są nagrody specjalne  dla najbardziej wyróżniających się uczniów- są  to  Tadeuszki. W tym roku nagrodę zaprojektował i wykonał uczeń klasy 2B - Alan SzygułaKategorie oraz zwycięzcy przedstawiają się następująco:

Młody naukowiec - Kacper Szczuka

Młody gniewny - Karolina Bednarczyk

Czarujący uśmiech - Maja Górecka

Najlepszy sportowiec - Kacper Małocha

Oaza spokoju - Natalia Oleksa

Tajemniczy - Grzegorz Polit

Serce na dłoni - Ewa Śladowska

Wielki nieobecny - Wiktor Biel

Papużki nierozłączki - Anna Kucińska i Julia Kaczmarczyk

Super Tadeuszek - Natalia Mączka 


Abiturienci uczęszczali do naszej szkoły prawie trzy lata, które nie należały do najłatwiejszych głównie przez naukę zdalną, z jaką w dużej mierze przyszło im się zmierzyć. Czas spędzony w naszej szkole był niewątpliwie pełen wrażeń oraz wielu emocji towarzyszącym im każdego dnia. Przez te lata zdobywali wiedzę, kształtowali siebie, nabywali doświadczenia, ale przede wszystkim uczyli się życia. Przyszli tutaj niepewni tego, co ich czeka i co tutaj zastaną. Teraz ukończyli szkołę gotowi na dorosłe życie.

Wszystkim Absolwentom życzymy zrealizowania postawionych sobie celów, zdanych jak najlepiej matur i przede wszystkim wytrwałości oraz wiary we własne możliwości.

Joanna Ornacka uczennica klasy  2B

Pozostałe fotografie w naszej galerii.

Zdjęcie z galerii Wszystko ma swój początek i koniec