Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Noc Biologów 2023 na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie/ zaproszenie

Wydział Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w Nocy Biologów, która odbędzie się w piątek 13 stycznia 2023 roku. Spotkania organizowane będą na terenie III Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, w budynkach Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych, Instytutu Nauk o Środowisku oraz Instytutu Botaniki.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy najmłodszych, kilkuletnich uczestników, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wszystkich zainteresowanych biologią. Proponujemy zajęcia w postaci prezentacji i wykładów oraz zajęcia praktyczne, warsztaty i pokazy laboratoryjne. Program obejmuje zarówno przedpołudniowe zajęcia, związane z terenowymi pokazami, jak również popołudniowe pozycje prowadzone aż do wieczora w laboratoriach i salach wykładowych.

Najbliższa Noc Biologów odbędzie się pod hasłem „Woda - źródło życia - teraźniejszość i przyszłość”. Program wydarzenia, najważniejsze informacje, w tym rejestracja na poszczególne aktywności, dostępne będą na stronie internetowej www.nocbiologow.home.pl. Rejestracja rozpocznie się w sobotę 10 grudnia 2022 roku. Program wydarzenia będzie na bieżąco aktualizowany.

 

 

Serdecznie zapraszamy

Wydział Biologii UJ  

***

 

 

Kontakt do organizatorów Nocy Biologów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie: