Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
Herb szkoły

Kotów nie da się nie lubić

Zdjęcie z galerii KotyPodobno ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i tych, którzy lubią psy. Po obejrzeniu musicalu w chorzowskim Teatrze Rozrywki z pewnością wszyscy pokochają koty.

Wyjazdy do teatru cieszą się w naszej szkole dużym zainteresowaniem, także ten, który odbył się w dniu 3 marca, kiedy to kilkudziesięcioosobowa grupa wybrała się na musical pt. „Koty”.

„Koty” to jeden z najsłynniejszych i najchętniej oglądanych musicali wszech czasów. Został skomponowany przez Andrew Lloyda Webbera. Teatr Rozrywki jest drugim teatrem w Polsce, który podjął się wystawienia tak niesamowitego musicalu. I przedsięwzięcie to okazało się sukcesem. Tytułowe koty opowiadają nam o swoich przygodach, podbojach oraz problemach, w których bez trudu rozpoznajemy radości i bolączki nas samych. Grizabella, Mefistofeliks, Makiawel i wielu innych zachwycają tańcem, głosem, grą aktorską. Jeśli do tego dodam zaskakującą pomysłowością scenografię i niezwykłe układy choreograficzne, to może choć trochę przybliżę klimat tego niezwykłego przedstawienia.

Wróciliśmy w świetnych humorach, z nadzieją na więcej takich niesamowitych wyjazdów.

Maja Matusik, kl. Ia