wychowanie fizyczne

W pierwsze dwa tygodnie lipca na polu Golfowym w Paczółtowicach odbędą się wakacyjne zajęcia golfowy dla młodzieży. Pierwszy tydzień 3-7 lipca. Drugi 10-14 lipca.Zajęcia trwają od 10.00 – 13.00. Zapraszamy!

Zajęcia organizuje UKS Fairway Krzeszowice i obejmują one naukę i doskonalenie gry w golfa. Organizator zapewnia sprzęt golfowy dla ćwiczących. Zajęcia są bezpłatne. Dojazd własny. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice. 

W dniu 14 czerwca 2017 roku na boisku „Orlik” w Krzeszowicach rozegrano IV Dwubój piłkarsko-golfowy zorganizowany dla młodzieży gimnazjalnej naszej Gminy. W tym roku do reprezentacji  gimnazjalistów dołączyła drużyna Liceum w Krzeszowicac złożona z uczniów klas pierwszych i drugich.

Pierwsze miejsce i Puchar Dwuboju wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krzeszowicach pokonując w finałowym meczu drużynę Gimnazjum z Zalasia.

 

Sympatyczne uczennice klasy 3a zapraszają na aktywne spędzanie wolnego czasu. W czasie długich przerw od dnia 24.04. do 28.04.2017(przy sprzyjającej pogodzie) będziemy się spotykać na placu obok naszej siłowni. Angelika, Ala i Manuela poprowadzą dla Was ćwiczenia przy muzyce i na przyrządach. Zapraszamy!

 

Podczas ostatnich zajęć golfowych w roku 2016 organizowanych przez UKS Fairway rozegrano po raz siódmy Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Liceum w Krzeszowicach. Pierwsze miejsce zdobył Dariusz Jaśkowiec uczeń szkoły podstawowej w Zalasiu, drugie miejsce przypadło po dwuetapowej dogrywce dla Bogdana Jaśkowca ucznia Liceum w Krzeszowicach a trzecie dla Magdaleny Brzózki z Gimnazjum w Zabierzowie.

 

UKS Fairway zaprasza na VII Turniej Golfowy  o Puchar Dyrektora Liceum, który odbędzie się w dniu 29 października 2016 roku na polu golfowym w Paczółkowicach. Start o godzinie 10.00

Informujemy, że Bieg Niepodległości w Czernichowie odbędzie się  10 listopada /czwartek/. Szkołę reprezentują 3 uczennice i 3 uczniów. Proszę zainteresowane osoby o zgłaszanie się do nauczycieli wf. Wyjazd ok. 11.00 – powrót ok. 14.00

W miesiącu wrześniu i październiku 2016r. UKS Fairway działajęcy przy Liceum organizuje zajęcia golfowe na Polu Golfowym w Paczółtowicach. Spotykamy sie w każdą sobotę w godzinach od 10 do 13. Zajęcia przeznaczone są dla poczatkujących jak i bardziej zawansowanych golfistów. Sprzęt i piłki zapewnia UKS. Zajęcia są bezpłatne. W trakcie zajęć odbędą się turnieje: V Turniej Golfowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic oraz VII Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Liceum w Krzeszowicach. Zajęcia prowadzi nauczyciel wf Jacek Banach. ZAPRASZAMY!

W miesiącu lipcu odbędą się realizowane przez UKS Fairway przy Liceum w Krzeszowicach  zajęcia sportowo rekreacyjne na Polu Golfowym w Paczółtowicach. Terminy zajęć: 0d 4 do 7 lipca tj od poniedziałku do czwartku włącznie w godzinach 10-13 oraz w terminie od 11 do 14 lipca tj od poniedziałku do czwartku włącznie w godzinach 10-13. Razem 8 zajęć. UKS zapewnia bezpłatna grę, szkolenie, piłki i sprzęt do nauki i gry w golfa. Zajęcia prowadzi Jacek Banach – instruktor rekreacji golfowej. Zbiórka w każdy dzień w Paczółtowicach  na parkingu przy polu golfowym o godzinie 10.00.

Osoby zainteresowane aktywnym udziałem w zajęciach organizowanych na ściance wspinaczkowej klubu Reni sport, proszone są o zgłoszenie się w dniu 26.11.2015 r. do sali nr.14 o godz 15.10. w celu omówienia szczegółów projektu.

W dniu 10 listopada reprezentacja Liceum Ogólnokształcacego w Krzeszowicach w składzie : Natalia Krzysiek, Natalia Ciupek, Aleksandra Kowalska, Jan Kalicki, Bartłomiej Półtorak, Przemysław Mitka wzięła udział w VIII Biegu Niepodległości, organizowanym przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Impreza sportowa rozpoczęła się uroczystym przywitaniem gości i złożeniem przez delegacje uczniów kwiatów pod pomnikiem upamietniajacym odzyskanie przez Polskę niepodległości. Po uroczystym otwarciu staneliśmy do sportowej rywalizacji.

„Przyrzekamy, że pragniemy stanąć do antycznych Igrzysk Olimpijskich we współzawodnictwie opartym na lojalności i poszanowaniu rządzących nimi przepisów oraz uczestniczyć w nich w duchu rycerskim dla honoru  i dla chwały sportu” tymi słowy rozpoczęli uczestnicy III Starożytnych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych Powiat Krakowskiego swoje zmagania podczas trzeciej już edycji zawodów wzorowanych na antycznych, które odbyły się 16 września 2015 roku.

Strony