wychowanie fizyczne

UKS FAIRWAY zaprasza na zajęcia golfowe do Paczółtowic

9 czerwca 2018 /sobota/ - Dzień Otwarty UKSu od 10 do 13

16 czerwca 2018 /sobota/ -  zajęcia  treningowe od 10 do 13

                oraz  Wakacje z golfem

 25-28 czerwiec 2018 /pon-czw/ w godzinach 10 – 13

2 – 5 lipiec 2018 /pon – czw/  w godzinach 10 – 13

Sprzęt zapewnia organizator. Zajęcia prowadzone  są w grupie dla osób początkujących i w grupie  zaawansowanej. Zbiórka na parkingu pola golfowego zawsze o 10.00. Dojazd własny.

W pierwsze dwa tygodnie lipca na polu Golfowym w Paczółtowicach odbędą się wakacyjne zajęcia golfowy dla młodzieży. Pierwszy tydzień 3-7 lipca. Drugi 10-14 lipca.Zajęcia trwają od 10.00 – 13.00. Zapraszamy!

Zajęcia organizuje UKS Fairway Krzeszowice i obejmują one naukę i doskonalenie gry w golfa. Organizator zapewnia sprzęt golfowy dla ćwiczących. Zajęcia są bezpłatne. Dojazd własny. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice. 

W dniu 14 czerwca 2017 roku na boisku „Orlik” w Krzeszowicach rozegrano IV Dwubój piłkarsko-golfowy zorganizowany dla młodzieży gimnazjalnej naszej Gminy. W tym roku do reprezentacji  gimnazjalistów dołączyła drużyna Liceum w Krzeszowicac złożona z uczniów klas pierwszych i drugich.

Pierwsze miejsce i Puchar Dwuboju wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krzeszowicach pokonując w finałowym meczu drużynę Gimnazjum z Zalasia.

 

Sympatyczne uczennice klasy 3a zapraszają na aktywne spędzanie wolnego czasu. W czasie długich przerw od dnia 24.04. do 28.04.2017(przy sprzyjającej pogodzie) będziemy się spotykać na placu obok naszej siłowni. Angelika, Ala i Manuela poprowadzą dla Was ćwiczenia przy muzyce i na przyrządach. Zapraszamy!

 

Podczas ostatnich zajęć golfowych w roku 2016 organizowanych przez UKS Fairway rozegrano po raz siódmy Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Liceum w Krzeszowicach. Pierwsze miejsce zdobył Dariusz Jaśkowiec uczeń szkoły podstawowej w Zalasiu, drugie miejsce przypadło po dwuetapowej dogrywce dla Bogdana Jaśkowca ucznia Liceum w Krzeszowicach a trzecie dla Magdaleny Brzózki z Gimnazjum w Zabierzowie.

 

UKS Fairway zaprasza na VII Turniej Golfowy  o Puchar Dyrektora Liceum, który odbędzie się w dniu 29 października 2016 roku na polu golfowym w Paczółkowicach. Start o godzinie 10.00

Informujemy, że Bieg Niepodległości w Czernichowie odbędzie się  10 listopada /czwartek/. Szkołę reprezentują 3 uczennice i 3 uczniów. Proszę zainteresowane osoby o zgłaszanie się do nauczycieli wf. Wyjazd ok. 11.00 – powrót ok. 14.00

W miesiącu wrześniu i październiku 2016r. UKS Fairway działajęcy przy Liceum organizuje zajęcia golfowe na Polu Golfowym w Paczółtowicach. Spotykamy sie w każdą sobotę w godzinach od 10 do 13. Zajęcia przeznaczone są dla poczatkujących jak i bardziej zawansowanych golfistów. Sprzęt i piłki zapewnia UKS. Zajęcia są bezpłatne. W trakcie zajęć odbędą się turnieje: V Turniej Golfowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic oraz VII Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Liceum w Krzeszowicach. Zajęcia prowadzi nauczyciel wf Jacek Banach. ZAPRASZAMY!

W miesiącu lipcu odbędą się realizowane przez UKS Fairway przy Liceum w Krzeszowicach  zajęcia sportowo rekreacyjne na Polu Golfowym w Paczółtowicach. Terminy zajęć: 0d 4 do 7 lipca tj od poniedziałku do czwartku włącznie w godzinach 10-13 oraz w terminie od 11 do 14 lipca tj od poniedziałku do czwartku włącznie w godzinach 10-13. Razem 8 zajęć. UKS zapewnia bezpłatna grę, szkolenie, piłki i sprzęt do nauki i gry w golfa. Zajęcia prowadzi Jacek Banach – instruktor rekreacji golfowej. Zbiórka w każdy dzień w Paczółtowicach  na parkingu przy polu golfowym o godzinie 10.00.

Osoby zainteresowane aktywnym udziałem w zajęciach organizowanych na ściance wspinaczkowej klubu Reni sport, proszone są o zgłoszenie się w dniu 26.11.2015 r. do sali nr.14 o godz 15.10. w celu omówienia szczegółów projektu.

W dniu 10 listopada reprezentacja Liceum Ogólnokształcacego w Krzeszowicach w składzie : Natalia Krzysiek, Natalia Ciupek, Aleksandra Kowalska, Jan Kalicki, Bartłomiej Półtorak, Przemysław Mitka wzięła udział w VIII Biegu Niepodległości, organizowanym przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie. Impreza sportowa rozpoczęła się uroczystym przywitaniem gości i złożeniem przez delegacje uczniów kwiatów pod pomnikiem upamietniajacym odzyskanie przez Polskę niepodległości. Po uroczystym otwarciu staneliśmy do sportowej rywalizacji.

Strony