Zawody w Programowaniu

Zawody w Programowaniu

Koło Naukowe Miłośników Algorytmów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki zaprasza już po raz czwarty uczestników programu IT Szkoła do udziału w Mistrzostwach WWSI w Programowaniu. Po raz pierwszy w historii konkurs jest otwarty dla wszystkich użytkowników systemu SPOJ, a nie tylko dla studentów WWSI oraz uczniów biorących udział w programie IT Szkoła. Oczywiście każdy uczestnik zostanie oceniony w kategorii, w której się zarejestruje.

Zawody, jak co roku, składają się z dwóch rund. Najlepsi zawodnicy rundy pierwszej awansują do rundy finałowej. Zbiór zadań jest tak dopasowany, żeby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie, nawet osoby bardzo początkujące. Więcej informacji odnośnie konkursu można znaleźć w regulaminie na stronie konkursu (http://mistrzostwa.knma.edu.pl/index.php)

Rozpoczęcie zawodów już 5 marca o godzinie 12:00.

Runda 1 - start: 05.03.2016 godz. 12.00, zakończenie: 16.03.2016 godz. 20.00

Runda 2 (finał) – start: 19.03.2016 godz. 10.00, zakończenie: 19.03.2016 godz. 15.00

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich edycji Mistrzostw w Programowaniu również i ta zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem systemu SPOJ. W związku z powyższym wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w naszych zawodach powinny założyć sobie konto w wyżej wymienionym serwisie.

Zadania zostaną udostępnione na stronie konkursu w systemie SPOJ (dostępna tylko dla zarejestrowanych zawodników).

UWAGA: Jak co roku dla zwycięzców przewidzieliśmy dyplomy i nagrody!

Z pozdrowieniami 
Zespół IT Szkoła

adresat: