Ślubujemy...

„Siebie samego doskonalić nie zapominaj”.Ta myśl Tadeusza Kościuszki, patrona naszej szkoły, w tym roku była mottem symbolicznego wejścia pierwszych klas do społeczności Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.

Uroczystość odbyła się szczególnego dnia - 14 października - Dnia Edukacji Narodowej. Poprowadziła ją, debiutująca w tym roku szkolnym, przewodnicząca samorządu uczniowskiego, Karolina Bednarczyk. Natomiast, historię Komisji Edukacji Narodowej oraz postać Tadeusza Kościuszki przybliżyła zebranym Natalia Mączka. Uczniowie klas IA, IB, IC odśpiewali wspólnie dwa utwory patriotyczne: „Bartoszu, Bartoszu” oraz „Pobudkę krakusów”.Tego dnia otrzymali również tarcze szkolne.

Tego dnia Pani dyrektor, mgr Alicja Milczarek,wręczyła także nagrody nauczycielom naszej szkoły w swoim oraz Starosty Karkowskiego imieniu.