Radośnie, odświętnie, uroczyście….

Tak najkrócej można by opisać wrażenia z sobotniego balu maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Krzeszowicach. Matura coraz bliżej, lecz na tyle jeszcze daleko by nie mącić radości wspólnej zabawy. Wspaniałe suknie, fryzury, garnitury skutecznie odmieniły znanych w nieznanych nam uczniów. Zanim zabrzmiały dźwięki poloneza Pani Dyrektor Alicja Milczarek składając maturzystom życzenia, przypomniała o nieustannej potrzebie inwestowania we własny rozwój. W imieniu Rady Rodziców z życzeniami i podziękowaniami wystąpił Pan Jan Godyń. Ciepłymi słowami, pięknymi kwiatami młodzież dziękowała  nauczycielom i rodzicom za troskę i starania towarzyszące ich licealnej edukacji. I jeszcze tylko wspólny toast za pomyślność egzaminu maturalnego dzielił nas od tej wyczekiwanej chwili gdy rozległy się dźwięki poloneza……….

Po dostojnym tańcu przyszła kolej na pamiątkowe zdjęcia, które zatrzymają na zawsze te wyjątkowe chwile. Potem już tylko została radosna zabawa do białego rana …… wszak matura za sto dni.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom, uczniom zaangażowanym w organizację balu a także pracownikom Restauracji Tiffany w Woli Filipowskiej, którzy dołożyli wszelkich starań by ten bal był wyjątkowy.