Targi uczelni brytyjskich STUDY UK w Krakowie

CZY WIESZ, ŻE? 

OD PRZYSZŁEGO ROKU ZASADY SKŁADANIA APLIKACJI NA WIĘKSZOŚĆ UCZELNI BRYTYJSKICH ZOSTANĄ ZMIENIONE. TO SAMO DOTYCZY ZASAD PRZYZNAWANIA KREDYTÓW DLA STUDENTÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ.

To ostatnia okazja, żeby porozmawiać z przedstawicielami uczelni brytyjskich o możliwościach podjęcia studiów w przyszłym roku akademickim. 

Kiedy i gdzie?

Kraków, piątek 24 listopada 2017, 11.00–17.30, Hotel Andel's, Pawia 3, 31-154 Kraków

PROGRAM TARGÓW

Przedstawiciele 40 uczelni brytyjskich odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze studiowaniem w Wielkiej Brytanii, a na stoisku BAS (Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce) i Project Access Polska (Stowarzyszenie Studentów Oxford Cambridge w UK) połączysz się przez Skype'a z polskimi studentami uczącymi się teraz w Zjednoczonym Królestwie. 

Podczas seminariów i warsztatów dowiesz się, jak napisać dobry list motywacyjny, jak przygotować podanie do UCAS (Universities and Colleges Admissions Service) i jak wystąpić o pożyczkę na studia. 

Na stoisku British Council  poznasz szczegóły testu IELTS, który obowiązuje przy staraniu się o miejsce na brytyjskich uczelniach.

WSTĘP BEZPŁATNY. KONIECZNA REJESTRACJA ONLINE na stronie: www.britishcouncil.pl