szkołaObchody 100-lecia odzyskania NIepodległościWręczenie stypendiów Starosty KrakowskiegoOjcowska Złota Jesień 2018Europejski Dzień Języków

Rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo -  Rodzice uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich!

W dniu 27 stycznia 2021 r. o godz. 17:00 zapraszam na spotkania on - line z wychowawcami oraz nauczycielami w ramach wywiadówek.

Dyrektor Szkoły

Alicja Milczarek

Serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek 11.01.2021 r. w godz. 9.00- 12.00.

Biblioteka powiększyła swój księgozbiór dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa.

Barbara Banach

13 grudnia-Dzień Pamięci Ofiar Stanu Wojennego

Powiat Krakowski zakupił działkę od Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. i tym samym realnym staje się zbudowanie na niej sali gimnastycznej dla uczącej się w liceum młodzieży. Wielkie podziękowania dla organu prowadzącego, Pana Starosty Wojciecha Pałki za zaangażowanie w ten proces i przybliżeniu nas do celu, który od dwudziestu lat podnoszony przez różne gremia, wreszcie ma szansę na realizację. 

zdjęcia: Krzysztof Kamiński 

ujęcia z góry: Piotr Koster Mortgage Credits

 

“Pamiętaj, że masz jeszcze drugą rękę: pierwsza jest po to, aby pomóc sobie, a druga po to, aby pomagać innym.” - Audrey Hepburn

Dziś zakończyliśmy zbiórkę na rzecz podopiecznych Fundacji Psie Pole. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

 

Właśnie zakończyliśmy zbiórkę organizowaną pod patronem Starosty Krakowskiego,  artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących polskich rodzin na dawnych Kresach Wschodnich.

Szanowni Państwo -  Rodzice uczniw klas pierwszych, drugich i trzecich!

zapraszam na spotkania on - line z wychowawcami oraz nauczycielami w ramach wywiadówek.

Dyrektor Szkoły

Alicja Milczarek

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do organizowanej pod patronem Starosty Krakowskiego zbiórki artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących polskich rodzin na dawnych Kresach Wschodnich. Zbieramy jedynie żywność długoterminową i środki czystośc, będącej produktami pierwszej potrzeby. Liczy się każdy gest i każda pomoc. Dary można składać do 14.12.2020 w Liceum Ogólnokształcącym w Krzeszowicach.

Strony