comenius

W dniu 24 czerwca odbył  się Europejski Dzień Zdrowia i Sportu  w ramach programu Comenius. W pierwszej części, przy słonecznej pogodzie,  odbył się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacjami klas pierwszych i drugich. Na boisku "Orlik" po wyrównanej, ambitnej i zaciętej walce zwyciężyli pierwszoklasiści 7 : 3. Gra toczona była w przyjemnej atmosferze i  rywalizacji w duchu fair play. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar. Gratulujemy reprezentacji kasy 1b i 1a.

Sportowe osiągnięcia krzeszowickiego Liceum

 

 12 uczniów i 10 nauczycieli z Turcji,Włoch i Danii gościło w naszym liceum podczas ostatniego spotkania Projektu Partnerskiego Comenius, w którym nasza szkoła bierze udział od 2013 roku.

Podczas spotkania uczniowie pracując w międzynarodowych grupach przygotowali prezentacje związane z tematyką projektu i dotyczące:

Zapraszamy do Danii w ramach projektu Comenius

 W ramach projektu Comenius "Promoting Healthy Lifestyle with Innovative Physical Education" w dniach 19.10 – 24.10 br. pięciu uczniów z naszej szkoły będzie miało możliwość wziąć udział w spotkaniu partnerów projektu w Danii. Koszty wyjazdu: przejazd, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie i wstępy są pokrywane w całości z budżetu projektu.