szkołaObchody 100-lecia odzyskania NIepodległościWręczenie stypendiów Starosty KrakowskiegoOjcowska Złota Jesień 2018Europejski Dzień Języków

Rok szkolny 2020/2021

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach mogą być zadowoleni z uzyskanych rezultatów na tegorocznej maturze. Wszystkim, którzy zdali egzamin serdecznie gratulujemy,a wysokie wyniki na maturze uzyskane przez poszczególnych uczniów napawają nas dumą. Poniżej prezentujemy zdawalność oraz średnie wyniki z przedmiotów obowiązkowych naszych Licealistów na tle kraju, województwa, powiatu i liceów w kraju, zarówno na poziomie podstawowym, jak też rozszerzonym.  To był trudny rok dla wszystkich uczniów, dlatego tym bardziej cieszą nas wysokie wyniki absolwentów.

W pierwszym tygodniu wakacji młodzież z naszego Liceum oraz kilka osób ze szkół podstawowych uczestniczyło w zajęciach z gry w golfa.

W zakres zajęć weszły umiejętności gry krótkiej – puttowanie i chiping oraz gry długiej – swing golfowy kijami iron, wedle, wood i driver.

Codziennie młodzi adepci golfa grali na treningowym polu golfowym par 18 rywalizując na 6 dołkach akademii  systemem stroke play lub  texas scramble.

1 lipca odbył się VIII Turniej Golfowy o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice. W Kategorii chłopców zwyciężył Alan Szyguła /LO Krzeszowice/

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminów maturalnych w poniedziałek 5 lipca w godz. 9.00- 12.00 w sali nr 2. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego. 

W dniu 25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Ze względów sanitarnych uroczystość odbyła się na dziedzińcu szkolnym.

 

Nasza szkoła znalazła się na ogólnopolskiej mapie innowacyjnych palcówek projektu Geniallne Szkoły, które wykorzystują nowoczesne technologie do swoich działań edukacyjnych oraz promocyjnych. Projekt powstał we współpracy z Genially i Ambasadorami Genially w Polsce.

 

W oczekiwaniu na zakończenie roku szkolnego społeczność naszej szkoły integrowała się w trakcie pikniku (wtorek) oraz rozgrywek sportowych (środa). Uczniowie klas I-II świetnie  bawili  się tańcząc „belgijkę” i rywalizując w grach zespołowych.

Komisja konkursowa Starostwa Powiatowego w Krakowie wyłoniła zwycięzców konkursu Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…”

W kategorii praca literacka III miejsce zajęła Emilia Niemiec, uczennica klasy Ia naszego liceum. Natomiast w kategorii film I  miejsce – Julia Piechowicz uczennica klasy I b.

Gratulujemy!

16 czerwca klasa IIE wybrała się na wspólny wypoczynek poza mury szkoły.

Słoneczne, ciepłe przedpołudnie  spędziliśmy w przepięknie usytuowanej Dolinie Pstrąga w Dubiu.

Strony